Pokoje

V našem penzionu Apartmán Antonínská nabízíme dva 4-lůžkové apartmány, jeden 3-lůžkový apartmán, dva 3-lůžkové pokoje a jeden 2-lůžkový pokoj.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny veškerým příslušenstvím a WiFi připojením k internetu.

K dispozici je i venkovní posezení s možností grilování. Disponujeme vlastním parkovištěm a garáží se dvěma místy k stání- nutná rezervace.

Od 9.9- 11.9-2022 je vše rezervované- historické vinobraní.

Apartmán v přízemí

2 jednolůžkové postele, 1 velká manželská postel

Apartmán nabízí plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu se sprchou. Snídaně do pokoje (kontinentální) v hodnotě 150 Kč (6 euro). Káva a čaj zdarma.

Parkování  – garáž- 100 Kč/den(nutná rezervace), možnost zapůjčení dětské postýlky, vlastní topení, krb, trezor, parketová podlaha, župan, fén, přezůvky, jídelní stůl, varná deska, trouba, rychlovarná konvice, toustovač, kuchyňské potřeby, mikrovlnná trouba, lednička, příslušenství na přípravu čaje a kávy, dětská jídelní židlička, kávovar, dětské pojistky na zásuvky, pronájem elektrokola za poplatek/nutná rezervace/

Apartmán ve dvoře

1 velká manželská postel, 1 jednolůžková postel

Apartmán nabízí plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelnu se sprchou a vanou.. Snídaně do pokoje (kontinentální) v hodnotě 150 Kč (6 euro). Káva a čaj zdarma.

Parkování  – garáž- 100 Kč/den(nutná rezervace), možnost zapůjčení dětské postýlky, vlastní topení, krb, trezor, parketová podlaha, župan, fén, přezůvky, jídelní stůl, varná deska, trouba, rychlovarná konvice, toustovač, kuchyňské potřeby, mikrovlnná trouba, lednička, příslušenství na přípravu čaje a kávy, kávovar, dětské pojistky na zásuvky, pronájem elektrokola za poplatek/nutná rezervace/

Podkrovní pokoje:

č 1: 1 velká manželská postel, 1 jednolůžková postel

č 2: 2x jednolůžková postel (oddělené)

č 3: 1 velká manželská postel, 1x jednolůžková postel

Kuchyňský kout – rychlovarná konvice, lednička.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Apartmán v podkroví:

1 velká manželská postel, 1 velká rozkládací pohovka, 1 jednolůžková postel

Kuchyňský kout – rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička.

Všechny pokoje mají vlastní sprchové kouty a sociální zařízení.

Možnost snídaně v ceně 150 Kč (kontinentální)

Dětská postýlka + lůžkoviny pro dítě do 3 let, jednorázový poplatek 100 Kč. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Městská daň v ceně 20 Kč za osobu/den, parkování 100 Kč/den – 2 garáže (nutná rezervace), možnost parkování 50 metrů od ubytování víkendy zdarma (pod dohledem kamer), WIFI připojení zdarma.